Raspored konzultacija u školskoj godini 2023./2024.

Nastavak obrazovanja za višu razinu kvalifikacije u statusu redovitoga učenika

1. Upućujemo učenike koji žele nastaviti obrazovanje za višu razinu kvalifikacije u statusu redovitoga učenika na Pravilnik o uvjetima i načinima nastavka obrazovanja za višu razinu kvalifikacije koji je 23.1.2016. godine objavljen u Narodnim novinama br. 8/2016.

*Izrazi koji se koriste u ovoj obavijesti, a koji imaju rodno značenje, bez obzira na to jesu li korišteni u muškome ili ženskome rodu, obuhvaćaju na jednak način muški i ženski rod.

2. Programi obrazovanja za stjecanje više razine kvalifikacije u Trgovačko-ugostiteljskoj školi su:

SEKTOR

TRAJANJE STRUKOVNOG PROGRAMA

Ekonomija, trgovina i poslovna administracija

prodavač

komercijalist

četverogodišnje

Turizam i ugostiteljstvo

kuhar

konobar

slastičar

trogodišnje

3. Učenik koji želi nastaviti obrazovanje, odnosno roditelj ili skrbnik malodobnog učenika do 5. srpnja tekuće šk. godine podnosi školi pisani zahtjev za nastavkom obrazovanja uz koji prilaže izvornike ili ovjerene preslike prethodno stečenih razrednih svjedodžbi i svjedodžbe o završenom obrazovanju, a čiji prosjek ocjena svih razreda srednjega strukovnog obrazovanja u prethodno završenom strukovnom obrazovanju iznosi najmanje 3,50 zaokruženo na dvije decimale.

4. Učenik školovanje u statusu redovitog učenika nastavlja uz uvjet polaganja razlikovnih i/ili dopunskih ispita koje utvrđuje Nastavničko vijeće Škole. Ovisno o broju utvrđenih razlikovnih i/ili dopunskih ispita učenik se može odmah integrirati u razredni odjel i redovito pohađati nastavu razreda u kojem nastavlja obrazovanje te do 31. ožujka tekuće školske godine položiti razlikovne i/ili dopunske ispite ili tijekom prve školske godine tj. do 31.8. polagati samo razlikovne i/ili dopunske ispite te se u drugoj šk.godini integrirati u razredni odjel i redovito pohađati nastavu razreda u kojem nastavlja obrazovanje.

5. Škola do 30. rujna tekuće šk. godine na mrežnim stranicama škole objavljuje rokove za prijavu i polaganje razlikovnih i/ili dopunskih ispita i raspored organizacije odgojno-obrazovnog rada. Učenik kojemu je određena obaveza polaganja većeg broja razlikovnih i/ili dopunskih ispita i koji će nakon upisa u Školu u prvoj školskoj godini polagati razlikovne i/ili dopunske ispite dužan je pohađati organizirani oblik odgojno-obrazovnog rada (konzultacije) prema utvrđenom i objavljenom rasporedu.

Raspored konzultacija u školskoj godini 2022./2023.

Raspored konzultacija u školskoj godini 2021./2022.

Raspored konzultacija u šk. god. 2018./2019.

Raspored konzultacija u šk. god. 2016./2017.