Dragi naši učenici!

Autor: Administrator , 21. 3. 2020.

Našli smo se svi zajedno u situaciji kada, prije svega, moramo misliti jedni na druge i biti odgovorni. Moramo dati sve od sebe da zaštitimo zdravlje, vlastito i nama bližnjih osoba, te naše zajednice. Svjesni smo da se ovo novonastalo stanje obrušilo na vas i vaše obitelji i da je iz korijena promijenilo sve naše navike. Znamo da nije nikome lako, ali isto tako znamo da će proći te da ćemo opet voditi naše drage „bitke“ u Radićevoj 8 i 10.

Do tada, dragi naši učenici, dajte sve od sebe; učite, prihvaćajte sve ono što vam nudimo u vašim virtualnim učionicama, ali i sve ostale sadržaje na Sportskoj tv, RTL-u 2, You Tubeu, stranicama Ministarstva... Ovo vam je prilika da istražujete, čitate, radite na sebi, a u svakome trenutku, vjerujte nam, mi smo uz vas. Pitajte slobodno, a mi ćemo se potruditi odgovoriti na sve vaše nedoumice, vaše i vaših roditelja.

Maturanti, na vas posebno mislimo! Budite samo odgovorni, nadoknadite sve ono za što mislite da je potrebno, vi to najbolje znate. Sve će se riješiti na najbolji mogući način. Tu smo za vas i za sve ono što vas muči te vas podsjećamo na stihove našega Tina:

Ne boj se, nisi sam! Ima i drugih nego ti

koji nepoznati od tebe žive tvojim životom.

I ono sve što ti bje, ču i što sni

gori u njima istim žarom, ljepotom i čistotom.

Vaši nastavnici