WAKO svjetsko prvenstvo u Dublinu - Matko Živčić dvostruki svjetski prvak

Autor: Administrator , 28. 9. 2016.

U Irskom gradu Dublinu je od 28. kolovoza do 4. rujna 2016. godine održano WAKO svjetsko prvenstvo za kadete i juniore na kojem je, u pratnji svog trenera g. Zorana Cicvare, nastupio i član KBK „Tigar“ iz Karlovca i učenik 4.A razreda zanimanja komercijalist u Trgovačko-ugostiteljskoj školi, Karlovac Matko Živčić.

Natjecanje je za Matka bilo i više nego uspješno budući je prvo u kategoriji juniora, disciplini kick light +94 kg, u neizvjesnom finalu bio bolji od češkog predstavnika Adama Paneka, a nešto kasnije je nastupio i u disciplini light contact +94 kg, gdje je u posljednjim trenucima krajnje neizvjesne završne borbe uspio doći do pobjede nad predstavnikom Njemačke Christianom Muellerom.

Matko Živčić je tako postao jedini član, na ovom natjecanju vrlo uspješne, Hrvatske kickboxing reprezentacije koji je osvojio dvije zlatne medalje.

U ime svih djelatnika Trgovačko-ugostiteljske škole, Karlovac čestitam Matku na postignutom rezultatu i želim mu još mnogo uspjeha na sportskom planu, kao i uspješan nastavak, odnosno završetak školovanja u našoj Školi te daljnje školovanje.

Damir Pleša, dipl ing.