Lucija Cicvara brončana na Svjetskom seniorskom prvenstvu u kickboxingu

Autor: Administrator , 4. 12. 2015.

U Irskom gradu Dublinu je od 21. - 29. studenog održano Svjetsko prvenstvo u kickboxingu, na kojem je u sastavu hrvatske seniorske reprezentacije nastupila Lucija Cicvara i osvojila 3. mjesto, odnosno brončanu medalju. Lucija je članica KBK „Tigar“ iz Karlovca i učenica 4. A razreda zanimanja komercijalist u Trgovačko-ugostiteljskoj školi, Karlovac.

Nastupila je u kategoriji  do 50 kg, u disciplini Point Fighting, te je unatoč teškom ždrijebu, jedina od članova hrvatske reprezentacije uspjela osvojiti medalju u toj disciplini. Spomenimo još, kako je 18-togodišnja Lucija zapravo juniorka, pa time ovaj njezin uspjeh u seniorskoj konkurenciji dobiva dodatno na težini i postaje još vrjedniji. Uz brojne sportske uspjehe koje postiže, Lucija je vrijedna i marljiva učenica koja uspješno ispunjava sve svoje redovne školske obaveze.

U ime svih djelatnika Trgovačko-ugostiteljske škole, Karlovac čestitam Luciji na postignutom rezultatu i želim joj još mnogo uspjeha na sportskom planu kao i uspješan nastavak, odnosno završetak školovanja u našoj Školi te daljnje školovanje.

Damir Pleša, dipl ing.

« Ožujak 2024 »