Predstavljanje kulturne i gastro snage Karlovačke županije

Autor: Administrator , 3. 3. 2013.

Prvi dan Međunarodne gastro izložbe IAGI koja se svake godine održava u Umagu, bila je u potpunosti u znaku  Karlovačke županije.

Domaćini su bili kuhari naših restorana, uz sudjelovanje naših učenika u pripremanju koktela.

Predstavljene kulturne i gastro snage Karlovačke županije

Na samom otvorenju večeri “Kazalište sjena“ Promenada kluba još je jednom oduševilo svojim mašovitim predstavama. Rogisti Lovačkog saveza glasno su najavljivali sve točke, dok su karlovačka i ogulinska građanska garda pojačavale vizualni dojam.

Vještice iz Ogulina ispričale su legendu o Kleku, dok su brojni posjetitelji uživali u ponudi vrhunskih vina proizvođača Darka Vrbaneka i Elvisa Šoštara, sirevima OPG-a Miščević, rakijama od jabuka iz „Dobro Petrić“, koktelima koje su 'mućkali' učenici karlovačke Ugostiteljske škole i na kraju sve zasladiti medom Braniteljske zadruge „Roj“

Uz tamburaše i bogatu tombolu, više od 250 gostiju iz raznih zemalja - od Islanda do Gruzije, uživalo je u bogatoj gastro ponudi. Da im se svidjelo sve što su probali dokazali su prazni ovali s kojih je nestalo 28 sljedova jela, sve slastice i voće.

Pred mnobrojnim stručnjacima iz turizma i svih koji se vežu uz ovu granu, ovo je je bila korisna i već sad bi se moglo ocijeniti, uspješna prezentacija tek dijela turističko ugostiteljske ponude županije koja među kontinentalnima drži prvo mjesto u broju ostvarenih noćenja.

Podijeli vijest s drugima: Facebook Yahoo! Buzz Yahoo! Buzz reddit digg StumbleUpon Delicious