Osvojeno prvo mjesto na Međužupanijskom natjecanju Worldskills Croatia u disciplini Prodajne vještine.

Autor: Jelena Pavlić, 8. 3. 2024.

U Ekonomsko-birotehničkoj i trgovačkoj školi u Zadru održano je 07. ožujka 2024. godine Međužupanijsko natjecanje Worldskills Croatia u disciplini Prodajne vještine.

Učenik 3.b razreda smjera Prodavač, Matej Magdić, osvojio je prvo mjesto na Međužupanijskom natjecanju, te je ostvario izravan plasman na državno natjecanje Worldskills Croatia  na kojoj će sudjelovati ukupno deset najboljih učenika iz cijele Hrvatske.

Mentor učeniku je bio profesor Emanuel Cipurić.

World skills Croatia je natjecanje učenika strukovnih škola, a disciplina Prodajne vještine namjenjana je učenicima koji se obrazuju u smjeru prodavač.

Na natjecanju je sudjelovalo 7 najboljih učenika koji su ostvarili najbolje rezultate na školskom natjecanju, a dolaze iz  Zadarske županije, Splitsko-dalmatinske županije, Primorsko-goranske županije, Karlovačke županije, Zagrebačke županije i Istarske županije.

Na natjecanju su učenici pokazali zavidna znanaj iz prodajnog razgovora i ispunjavanju poslovne dokumentacije koja je uobičajena prilikom prodaje proizvoda.

Učenik Matej Magdić, osvojio je prvo mjesto na Međužupanijskom natjecanju, te je ostvario izravan plasman na državno natjecanje Worldskills Croatia  na kojoj će sudjelovati ukupno deset najboljih učenika iz cijele Hrvatske.

Matej je učenik 3. b razreda, smjera prodavač, te je iznimno ponosan što će predstavljati Trgovačko-ugostiteljsku školu, Karlovac na državnom natjecanju, gdje će ujedno imati i priliku pokazati svoja znanja i vještine iz područja trgovine.

Mentor učeniku je bio profesor Emanuel Cipurić.

Priloženi dokumenti:
1.jpg (458.01 KB)